Aynı Gün Ücretsiz Kargo Tıklayın

Shopping cart
₺ 0,00

Beyaz eşya parçası olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ürünlerimizden memnun kalmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten memnun değilseniz, 30 gün içinde iadenizi memnuniyetle kabul ederiz. İadeleriniz, ürünlerinizi teslim aldığınız şekilde kullanılmamış, etiketleri sökülmemiş halde ve orijinal ambalajında, fatura çıktısı ile birlikte kargoya verilmeli ve iade adresimize postalanmalıdır.

Beyaz Eşya Parçası İade Aşamaları

Siparişinizdeki ürünü/ürünleri iade etmek istediğinizi duyduğumuza üzüldüğümüzü iletmek isteriz.

Siparişinizde yer alan ürün/ürünleri Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin 7.maddesinde yer alan Cayma Hakkı maddesine göre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 14 (on dört) gün içerisinde herhangi bir sebep belirtmeksizin iade edebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 0216 491 96 44 92müşteri hizmetlerimiz üzerinden iade ile ilgili talebiniz hakkında ekibimiz size yardımcı olacak ve gereken yönlendirmeleri gerçekleştirecektir.

Siparişiniz ile birlikte gelen e-faturanız üzerinde yer alan iade alanını iade nedeninizi açık beyanınız ile iletmeniz ve ad - soyad ve imzalayarak iade adresimize yönlendirmeniz durumunda ürün/ürünleriniz bize ulaştığı anda iade süreciniz başlayacaktır.

İade için herhangi bir kargo ücreti ödemenize gerek bulunmamaktadır.

 

Alıcı : Arıkan Ticaret
İade Adresimiz : Bahçelievler Mahallesi, Yeni Sokak, No 3/B